rukomet

PRIJATELJSKA UTAKMICA ŽRK Zrinski uvjerljivo pobijedio austrijski MGA Fivers

Odgovorno, borbeno u obrani te efikasno i raznovrsno u napadu odigrale su Čakovčanke cijeli susret

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: oko 100. Suci: Sandro Špiranec i Marko Zeko.

ŽRK ZRINSKI: Potočnjak, Jerković, Makarova,P.Posavec (7), V. Novak (1), Gudelj (4), Golub (3), Zrnić (8), Rumek (1), Ljubić (3), Lukman (1), Robida (1), Prevendar (1), G. Novak (1), Vidović (2), Janković (4). Trener: Vladimir Vujović.

MGA FIVERS: Tillacher, Schleger (1), Wernret (3), Zoppel (1), Breit (3), Lovrić (1), Spurna, Bures (5), Bachmann, Tikvić, Brocke (1), Kristie (3), Jacono (2), Katić. Trener: Ivica Belas.

Odgovorno, borbeno, u obrani i efikasno i raznovrsno u napad odigrale su Čakovčanke cijeli susret, posebno se to odnosi na prvih 30 minuta kada su imale nedostižno +16 vodstvo (25:9) te kada igračice austrijskog prvoligaša nisu imale odgovor na takvu igru.

U drugih 30 minuta trener Vujović dao je igrati svima iz zapisnika pa su simpatične gošće priliku malo „popravile“ rezultatski ishod, ne i dobro mišljenje i dojam o igri domaćeg sastava, ovaj puta s mnogo novih imena.

U subotu slijedi nova provjera, na turniru u Zelini gdje uz Čakovčanke igraju i rukometašice slovenskog Krškog i domaćin turnira, novi prvoligaš Zelina.