PRVO KOLO

KUP MNS SENIORI Budućnost/P slavila u Turčišću, Drava/K u Strahonincu

Nedjeljne Kup utakmice 1. kola donijele su po teškim vremenskim uvjetima borbene utakmice, dok su iznenađenje priredili nogometaši Budućnosti iz Podbresta koji su u Turčišću pobijedili Borac PMP rezultatom od 4:3

Halić dovodi goste u vodstvo u 11. minuti da bi domaćin poravnao u 43. pogotkom Vrbanca. Novak u 47. minuti preokreće rezultat na 2:1 dok Martinec u 56. minuti poravnava rezultat na 2:2.

Domaćin u 67. minuti ponovno postiže vodeći pogodak preko Kanižaja da bi gostujući trener Halić ubacio u igru nekadašnjeg ponajboljeg međimurskog golgetera Brunu Dobleka koji u 90. minuti poravnava rezultat na 3:3 dok u trećoj minutu sudačke nadoknade Toplek postiže pogodak vrijedan pobjede i prolazak u naredno kolo Međimurskog Kupa.

Drava iz Kuršanca je pogocima Zavrtnika u 61. Kregara u 68. i Da Silve pobijedila Strahoninec.