evo detalja

UTAKMICE Polet/SMNM slavio u Bjelovaru, Dinamo/D u Beletincu, Nedelišće kod kuće pobijedilo Slogu/Š

Odigrano je nekoliko zanimljivih prijateljskih utakmica

BJELOVAR 1 POLET/SMNM 3

Domaćin je poveo pogotkom Kapitanovića u prvome dijelu da bi u nastavku razigrani Polet je poravnao rezultat preko Mesarića da bi Šarića u dva navrata postigao pogotke za konačnih 1:3. Polet/SMNM je u Bjelovarui igrao u sastavu: Jambres, Perčić, Mesarić, Fotak, Tuksar, Mezga, Vuković, Šarić, Gal, Vincetić, Patafta, igrali su još: Gradiček, Hočurščak, K. Muršić, N. Muršić, Novak, Petak, Trener: Zoran Šardi.

NEDELIŠĆE 4 SLOGA/Š 3

Nedelišće je u utakmici punoj preokreta i rezultatske neizvjesnosti pobjedila Slogu iz Štrigove rezultatom od 4:3.
Za Nedelišće u ovoj utakmici igrali su: Kanižaj, Turk, Vibovec F., Jaklin, Treska, Wesley, Herceg, Paqueta, Matheus, Jelovečki, Thiago (2. poluvrijeme: Grđan, Vibovec J., Pekčec, Lončar, Mavriček, Pedro, Bacinger, Prelec).

BEDNJA 2 DINAMO/D 3

Nogometaši Dinama gostovali su Beletincu gdje su igrali sa Bednjom te pobijedili 3:2. Za Dinamo dva pogotka postigao je Rališ a jednog Volar.