STADION MLADOST

PRIJATELJSKA MEĐUNARODNA UTAKMICA Međimurje poraženo od Heviza s pet golova razlike

Nije nas baš išlo!

MEĐIMURJE – HEVIZ 1:6 (1:3)

ČAKOVEC – Stadion Mladosti. Gledatelja: 50. Sudac. Marijan Dumančić (Čakovec). Pomoćnici: Zobec i Čurila. Strijelci: 0:1 Bonto (18), 0:2 Bonto (21), 0:1 Bonto (43), 1:3 Drk (44), 1:4 Filo (48), 1:5 Szindekovlics (63), 1:6 Bonto (86).

MEĐIMURJE: Hozjan,Štajerec, Pejanović, Petrinec,Drk, Matheus, Krznar, Vinski, Mrazović, Davi, Bešlić (još su igrali: Horvat, Topolnjak, Joel, Mikić, Vulelija, Emir, Obadć, Cesar, Novak, Kos). Trener: Antun Jukić.
HEVIZ: Paksy, Takacs, Kustmn, Fabian, Toth, Szindekovlics, Iberhandt, Damiina, Sabjan, Bonto, Filo (još su igrali: Lucz, Pal, Darmai, Rozsas). Trener: Laszlo Damina.

Neuspjela „probna utakmica“ Čakovčana. Mađarski četvrtoligaš lakše od očekivanja zasluženo je slavio.
Nakon što su Drk u 8. i Petrinec u 12. minuti propustili realizirati dvije 100% prilike, do kraja poluvremena tri greške u domaćoj obrani iskoristio je Bonto i tri puta lako poentirao.

Domaći su nakon lijepe akcije preko Drka u 44.minuti smanjili rezultat, u drugom poluvremenu nisu sve do 84. minute uspjeli opasnije ugroziti gostujućeg vratara. Gosti su sve to lijepo koristili, dobro kontrolirali igru i u drugih 45 minuta postigli još tri „laka“ pogotka za na kraju opravdano slavlje. Domaći sigurno mogu bolje, to međutim trebaju dokazati na terenu.

Na ovoj utakmici to nisu dokazali i pokazali, možda će na idućoj provjeri u Polani iduće subote biti bolje.