III. NOGOMETNA LIGA SJEVER

UZBUDLJIVE UTAKMICE Međimurje je svladalo Graničar, a Virovitica Rudar

Ovih su se dana odigrale zanimljive utakmice, evo rezultata

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

GRANIČAR – MEĐIMURJE 2:4 (0:0)

KOTORIBA – Sportski park. Gledatelja: 200. Sudac: Nino Vugrinec (Sveti Đurđ). Pomoćnici: Stolnik i Šprem. Delegat: Stipanić. Strijelci: 1:0 Golenja (46), 1.1 Ivančić (48), 1:2 Drk (52), 2:2 Dežđek (63), 2:3 Rodriguez (66-11 m), 2:4 Drk (90+1).

GRANIČAR: Ramaj, Sabol, Golenja, Čmrlec (46. Kvakan), Camara, Jadanić, Gal, Arambašić (74. Mustač), Dežđek (83.Škoda), Brčić, Jendrić (64. Mikulan). Trener: Mario Piškor.

MEĐIMURJE: Hozjan, Pejanović, Fujikawa, Rodriguez (74. Lesar), Ivančić (90. Puljić), Drk (90+3 Cesar), Krznar, Vinski, Senčar, Štajerec, Beščić (81. Novak). Trener: Antun Jukić.

Boljom i efikasnom igrom u drugom dijelu susreta Čakovčani su u lokalnom derbiju zasluženo slavili. U prvom dijelu susreta izjednačena igra gdje vrijedi zabilježiti 16.i 37.minutu u kojoj su Rodriguez i Krznar mogli postići pogotke za Čakovčane, te 30.minutu kada je Camara propustio realizirati najizgledniju priliku domaćina, pucao je neometan s 4-5 metara preko gola.

U drugih 45 minuta zanimljivo i efikasno. Tek što se je krenulo s centra domaći su u dva poteza postigli vodeći pogodak, Golenja je iskoristio neodlučnost gostujuće obrane i poentirao. Dvije minute iza toga Ivančić je nakon brze kontre postigao izjednačujući pogodak, a tri minute iza toga također nakon dobre akcije i brze kontre Drk je „doveo“ Čakovčane u vodstvo.

Koje nije dugo trajalo,Dežđek je dobro iskoristio grešku gostujuće obrane i poravnao rezultat. Ubrzo iza toga Rodriguez je bio precizan iz kaznenog udarca za kojeg je „zaslužan“ Ivančić, a točku na „i“ za zasluženu pobjedu Čakovčana stavio je Drk u sudačkoj nadoknadi kada je iskoristio veliku grešku domaće obrane i postigao svoj drugi pogodak.

VIROVITICA – RUDAR 2:0 (2:0)

VIROVITICA – Stadion Vegeška. Gledatelja: 200. Sudac: Karlo Rupčić (Kalinovec). Pomoćnici: Hudika i Tekić. Delegat: Hruškar. Strijelci: 1:0 Rengel (16-11 m), 2:0 Sinjaković (42).

VIROVITICA: Čović, Majtanić, Kovačević, Spudić, Sabo, Sinjaković (90. Novaković),Rengel, Duvnjak, Salaj (70. Rokinger), L. Špoljar (14. D. Špoljar), Abe (46. Kasumović). Trener: Damir Pervan.

RUDAR: Kodba, Antolović, Zeljko, Jurak (86.Sakač ), Ratajec (57. I.Liklin)P.Nedeljko (75. Rihtarec), Vinko (86. Debelec), Novak, Vaš, Martinjaš. Trener. Damir Lepen-Jurak.

Pomalo neočekivan poraz „rudara“. Njihovu slabu igru iskoristili su domaći i s dva pogotka već naklon 45 minuta riješili pitanje pobjednika. Prvi su pogodak postigli iz kaznenog udarca, a drugi dobre akcije.

U drugom dijelu susreta rezultat se nije mijenjao iako je s obje strane bilo prilika za to.