međimurske lige

NOGOMETNA NEDJELJA Pobjeda Bratstva/J u Štrigovi, Omladinca/NSR u Cirkovljanu, Sloge/ČK u Malom Mihaljevcu, Slobode/M u Podbrestu

Nogometna nedjelja donijela je puno odličnih utakmica

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

U Međimurskoj Premier ligi Bratstvo iz Jurovca je u Štrigovi pobijedilo Slogu 2:1. Poveo je domaćin u 16. minuti pogotkom Vukovića da bi gosti u 48. minuti poravnali iz kaznenog udarca golom Padarića. Pavšić u 69. minuti potpuno preokreće rezultat i donosi gostima vrlo važnu pobjedu u borbi za opstanak u ligi.

Međimurec je bez većih problema pobijedio Mladost/SM pogocima Pintarića u 12. i 68. te Oršića u 31. minuti. Spartak je poražen od susjeda BSK-a 5:2 i samim time se doveo u vrlo tešku situaciju na prvenstvenoj ljestvici.

U 1. Međimurskoj ligi Omladinac je u Cirkovljanu savladao Naprijed pogotkom Harade od 47. minute. Trnava je visoko sa 4:1 savladala Dubravčan. Pogotke za Trnavu postigli su Jakšić 7, Pišpek 22 i 85. Špoljar 90. dok je Dubravčan autogol postigao Posavec.

U 2. Međimurskoj ligi Sloga/ČK je visoko sa 4:0 savladala Mali Mihaljevec pogocima Jelića 20 i 24, Bešlića u 27. te Akagija u 90. minuti. U 3. ML skupina A Sloboda/M je u Podbrestu bila je bolja od Budućnost pogotkom Ivkovića od 14. minute. Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

Spartak – BSK 3:5, Sloga (Š) – Bratstvo (J) 1:2, Međimurec – Mladost (SM) 3:0, Jedinstvo (GM) – Draškovec 0:0, Subotnji rezultati: Mladost Komet – Centrometal 4:1, Podturen – Nedelišće 0:1, Dinamo (P) – Bratstvo (SV) 1:2,

I. MEĐIMURSKA LIGA

Naprijed – Omladinac (NSR) 0:1, Zasadbreg 77 – Kraljevčan 38 2:3, Croatia – Sokol 2:2, ČSK – Plavi 0:4, Trnava – Dubravčan 4:1, Subotnji rezultati: Hodošan – Strahoninec 0:4, Polet (P) – Venera PMP 1:1

II. MEĐIMURSKA LIGA

Mali Mihaljevec – Sloga (Č) 0:4, Borac PMP – Radnički 5:1, Mladost (D) – Mladost (I) 0:0, Jadran – Pušćine 2:0, Pobjeda – Mura 2:0, Budućnost (M) – Vidovčan 0:0,

Subotnji rezultat: Sloboda (S) – Hajduk (B) 2:1,

III. MEĐIMURSKA LIGA – A

Budućnost (P) – Sloboda (M) 0:1,

Drava (K) – Jedinstvo (NSnD) 6:0, Omladinac (DS) – Drava (DM) 1:4, Graničar (N) – Otok 3:0, Borac (DH) je bio slobodan.

III. MEĐIMURSKA LIGA – B

Parag – Šenkovec 3:1,Trnovec – Donji Koncovčak 2:1,

Subotnji rezultati: Napredak – Bratstvo (P) 2:4, Hajduk (Š) – Omladinac (M) 3:4, Torpedo – Dubrava 1:1,