24. kolo

TREĆA LIGA Graničar/K slavio u Ludbregu, ”petarda” Poleta, Međimurju visoka pobjeda, Rudar minimalno slavio protiv Dinama/D

U 24. kolu 3. HNL-sjever Graničar je slavio u Ludbregu pobijedivši Podravinu 3:2. Domaćin je poveo u 26. minuti pogotkom Sačera, da bi gosti poravnali golom Golenje

Rezultate i tablice svih međimurskih nogometnih liga možete pogledati na ovoj poveznici:

NOGOMETNE LIGE

Camara u 45. minuti preokreće rezultat na 1:2 dok ponovno Golenja u 46. povisuje rezultat na 1:3.

Sačer ponovno u 89. minuti postiže pogodak za konačnih 2:3.

Međimurje je odličnom igrom visoko savladala Koprivnicu. Pejanović u 30. Drk u 50. Štajerec u 64. te Ivančić u 67. minuti bili su strijelci za domaćina dok je za goste pogodak postigao Ganžulić u 22. minuti.

Rudar je u sudačkoj nadoknadi golom Silvija Radikovića bio bolji od Dinama iz Domašinca. Polet/SMNM je šampionski savladao s 5:0 savladao ŽNK Viroviticu.

Strijelci za domaćina bili su Perčić, Patafta 49, 67, 73 i Jurinić 81.