nogomet

OSMINA FINALA KUPA Venera PMP pobijedila Međimurje, a Mladost Rudar

Evo kako su se odigrale uzbudljive utakmice osmine finala međimurskog Kupa

VENERA PMP – MEĐIMURJE 1:1 (1:1) 3:1 Jedanaesterci

SVETI JURAJ NA BREGU – Igralište Venere. Gledatelja: 200. Sudac:Goran Žganec(Čakovec). Strijelci: 1:0 Šenji (11), 1:1 Drk (27)

VENERA PMP: Mihalić (70. R. Škrobar), Tomašić, Šenji, Šopar, B. Škrobar (52.Meglić), Ovčar, Ropoša, Hudoletnjak (46. Drk), D. Novak, Grabar (90.Buhanec), Sanjković. Trener:Tine Špilak,

MEĐIMURJE: Hozjan, Mrazović, Fujikawa, Busija (86. Mihoković), Ivančić, Drk, Krznar (57.Novak), Vinski, Senčar, Štajerec, Bešlić. Trener: Antun Jukić.

Iznenađenja samo za one koji nisu prisustvovali susretu. Borbeni domaćini, petoplasirani sastav 1. županijske iskoristili su sve greške i vrlo slabu igru Čakovčana i zasluženo slavili na kraju.

Šenji je postigao vodeći pogodak, Drk poravnao ishod, a do kraja poluvremena više neiskorištenih prilika Čakovčana. U drugom dijelu rezultat se nije mijenjao iako je bilo prilika za to, a u izvođenju udaraca s 11 metara domaći s(r)pretniji za konačan uspjeh i iznenađenje. Čakovčani pak nisu iskoristili čak četiri udarca s 11 metara…

MLADOST – RUDAR 2:2 (1:2) 6:5 Jedanaesterci

SVETA MARIJA. Igralište Mladosti. Gledatelja: 300. Sudac: Marijan Dumančić (Čakovec). Strijelci: 1:0 Hlišć (2), 1:1 Ratajec (9), 1:2 Radiković (23), 2:2 Valjak (90).

MLADOST:Županić, Kvakan, Tarandek, Valjak, Bos, Hlišć, Gašpaić, Petran, Matotek (65. Poljak),Horvat, Igrec. Trener: Goran Jagić.

RUDAR:Kodba, Antolović, Roginić, Zeljko, Jurak (69. M artinjaš), Ratajec, Vinko, K. Nedeljko, P. Nedeljko (69. Mendelski), Radiković, Vaš. Trener: Damir Lepen-Jurak.

Crveni karton: Tin Horvat (Mladost).

Veliko veselje na igralištu Mladosti. Domaći su nakon mnogo zanimljivosti tijekom 90 minuta na kraju slavili, bili su bolji u izvođenju udaraca s 11 metara. Gosti pak mogu žaliti za propuštenim, jer nakon vodećeg pogotka domaćih do kraja poluvremena preokrenuli su ishod u svoju korist, a mogli postići još koji pogodak. Vodili su 2:1 do 90. minute Valjak je tada postigao izjednačujući pogodak, a u „lutriji“ jedanaesteraca domaći su bolji i oni idu u četvrtfinale Kupa. Treba spomenuti i podatak da su domaći od 64. minute igrali s igračem manje, crveni karton zaradio je Tin Horvat.