Badminton: Održano 11. pojedinačno prvenstvo učenika

U dvorani II. OŠ Čakovec u organizaciji BK Međimurje Čakovec održano je 11. pojedinačno prvenstvo učenika osnovnih škola Međimurja 2012. Nastupilo je 45 učenica i  učenika  iz pet osnovnih škola Međimurja.

Voditelj natjecanja i vrhovni sudac  bio je Tomislav Grubić iz Čakovca i pomoćnici Filip Mikolaj i Danijel Zadravec.

U konkrenciji djevojčica 1. – 4. razredi  naslov je osvojila  Saša Leskovar (II. OŠ Čakovec) pobijedivši u finalu Janu Bračko  (I. OŠ Čakovec) 21:11. Brončanu medalju osvojila Marija Hrkač (II. OŠ Čakovec) pobijedivši Vitu Mikulić (I. OŠ Čakovec) 21:15. Ekipno: 1. I. OŠ Čakovec 190, 2. II. OŠ Čakovec 170 i 3. III. OŠ Čakovec 86.

U konkurenciji dječaka 1. – 4. razredi naslov prvaka osvojio je Borna Vadlja (I. OŠ Čakovec) pobijedivši u finalu Jana Nikolu Dvanajščaka (I. OŠ Čakovec) 21:12. Brončanu medalju osvojio je Tin Balent  (I. OŠ Čakovec) pobijedivši Marka Kolarića  (III. OŠ Čakovec). Ekipno: 1. I. OŠ Čakovec 252, 2. III. OŠ Čakovec 221 i 3. II. OŠ Čakovec 38.

U konkurenciji djevojčica 5. – 6. razredi  naslov  je osvojila Laura Horvat (I. OŠ Čakovec) pobijedivši u finalu Lanu Matotek  (OŠ Petar Zrinski Šenkovec) 21:18. Brončanu medalju osvojila je Leona Matotek pobijedivši Anu Toplek  (obje OŠ Petar Zrinski Šenkovec) 21:17. Ekipno: 1. I. OŠ Čakovec 236, 2. OŠ Petar Zrinski Šenkovec 210 i 3. II. OŠ Čakovec  86.

U konkurenciji dječaka 5. – 6. razredi  naslov  je osvojio Lino Zadravec  (II. OŠ Čakovec) pobijedivši u finalu Sebastiana Krznarića (OŠ Petar Zrinski Šenkovec) 21:13 Brončanu medalju osvojio je Luka Grubić (II. OŠ Čakovec) pobijedivši Jakova Sedlara  (II.OŠ Čakovec) 21:6. Ekipno: 1. II OŠ Čakovec 230, 2. OŠ Petar Zrinski Šenkovec 80 i 3. I. OŠ Čakovec 50.

U konkurenciji djevojčica 7. – 8. razredi naslov je  osvojila Ela Trstenjak (I. OŠ Čakovec) pobijedivši u finalu Ivu Novak (II. OŠ Čakovec) 21:8. Brončanu medalju osvojila je Barbara Kancijan (II. OŠ Čakovec). Ekipno : 1. II OŠ Čakovec 150 i 2. III OŠ Čakovec 100.

U konkurenciji dječaka 7. – 8. razredi naslov su osvojio Filip Bel  ( II. OŠ Čakovec) pobijedivši u finalu Brunu Levaka  (III. OŠ Čakovec) 21:4. Brončanu medalju osvojio je Andreas Herman (III. OŠ Čakovec) pobijedivši Sašu Jarnija (III. OŠ Čakovec) 26:24. Ekipno: 1. III OŠ Čakovec 260 i 2. II. OŠ Čakovec 100.