Odigrano treće kolo ljetne odbojkaške lige

U trećem kolu ljetne lige Međimurja za odbojkaše ostvareni su očekivani rezultati. Momčad Centrometal Čakovec očekivano je slavila u Peklenici protiv domaćih Plavih sa 3:0.

Niti u jednom setu domaćini nisu uspjeli ugroziti goste. Po setovima je bilo 25:16, 25:14 i 25:19. U Totovcu je međusobni dvoboj dviju tamošnjih ekipa dobila mlađa momčad koja je sastavljena od prvotimaca. Ipak, momčad Tottenhama se pokazala snažnim protivnikom. Svi su setovi bili vrlo neizvjesni, a na kraju je bilo 3:1 za momčad Totovca.

Ekipa Elting Nedelišća teže je od očekivanog došla do tri boda protiv Mladosti iz Vularije. Imali su gosti 1:1 u setovima, pet razlike u trećem setu i set loptu, četiri razlike u četvrtom setu, ali na kraju je završilo 3:1 za Elting.

U sljedećem kolu u subotu igra se derbi susret dva Centrometela. U preostalim susretima sastaju se Totovec – Plavi i Mladost Vularija – Tottenham. Prije toga u srijedu u 19:30 igra se zaostala utakmica drugog kola Totovec – Elting Nedelišće.