Rukomet: Gotovo je

U posljednjem kolu rukometne Lige za ostanak Međimurje je poraženo kod kuće od Varteksa 17:44. Utakmica nije zapravo ni počela, a sve je bilo jasno. U 16. minuti rezultat je bio 3:12. Poluvrijeme je završilo 8:22.

U drugom dijelu susreta ništa bolje čakovečko izdanje. U napadu mučenje i nikakva realizacija, a Varteks se nazabijao iz kontre kad se kod Čakovčana nije vidjelo ni trke ni volje.

Benjamin Kovačević, koji je inače vratara, a sada je bio igrač, zabio je četiri gola i bio drugi najbolji strijelac o ekipi. Dovoljno za razumjeti kako to izgleda na parketu.

Igor Krajner zabio je pet golova, Nikola Budiša i Nino Kovačić 2, po jedan gol zabili su Jan Vidović, Karlo Kočevar, Dario Horvat i Marko Petek. Matija Matučec imao je 17 obrana od čak 61 šuta na gol.

Prvenstvo je gotovo i veliko je pitanje što će biti s klubom. Ovakvo djelovanje je besmisleno i mogao bi se dogoditi veliki odlazak igrača – neki na fakultet, neki će vjerojatno odustati od svega, a neki u druge klubove.