Nogomet: Nedelišće izborilo finale kupa

U polufinalu kupa Međimurskog nogometnog saveza Nedelišće je pobijedilo prošlogodišnjeg osvajača kupa Dinama iz Palovca 3:0 i izborilo je dva finalna susreta sa Slobodom iz Slakovca. Poluvrijeme je završilo 0:0.

U drugom poluvremenu Nedelišće je zabilo tri gola, a strijelci su bili Saša Treska (60´), Ivan Jarić (62´jedanaesterac) i Davor Balent desetak minuta do kraja utakmice.

NK Nedelišće: Posavec, Levačić (od 88. Martan), Đukes, Vibovec, Pintarić, Mihalic (od 90. M. Novak), Treska, Vizinger, Perko, Golubić (od 38. Balent), Jarić

NK Dinamo: Rebernik, Križaić, Dar. Žulić, Halić, Jančec (od 88. Kocijan), Dodlek (od 80. Klekar), Dan. Žulić (od 69. Hergotić), Štampar, Mihalović, Cirkvenčić, Dominić

Žuti kartoni: Vibovec, Jarić, Treska, Pintarić (Nedelišće), Dodlek, Štampar, Cirkvenčić, Jančec (Dinamo)

Općinski derbi u finalu međimurskog nogometnog kupa

Termin i domaćinstva u finalu još nisu poznati, a ono što se zna je to da će u dvije utakmice snage odmjeravati Sloboda iz Slakovca i Nedelišće u općinskom derbiju, što znači da gledatelja zasigurno neće nedosta jati.