DONOSIMO REZULTATE

NOGOMETNA NEDJELJA Međimurec slavio u Svetoj Mariji, Spartak u derbiju kola pobijedio Polet (P)

Uzbudljivo je bilo diljem Međimurja

Nogometna nedjelja donijela je puno uzbuđenja i rezultatskih neizvjesnosti diljem Međimurja. U međimurskoj Premier ligi Međimurec je ostvario pobjedu u Svetoj Mariji protiv Mladosti. Pogotke za goste postigli su Matija Kuhar u 2. i 50 te Ivan Špoljar u 75. minuti.

U derbiju 1. međimurske lige, Spartak je na svom igralištu pobijedio Polet iz Pribislavca rezultatom 2:1. Sačer u 40. donosi domaćinu vodstvo, da bi Fabricio u 60. minuti poravnao rezultat na 1:1. Pogodak vrijedan pobjede za domaćina postigao je Takuto u 80. minuti. Hajduk iz Štrukovca iznenadio je Omladinac u Držimurec/Strelcu pobijedivši ga 3:1.

Rezultati utakmica:

MEĐIMURSKA PREMIER LIGA

BSK–Draškovec 3:0, Mladost (SM) –Međimurec 0:3, Bratstvo (J) –Galeb 3:0, Naprijed–Jedinstvo (GM) 2:0. Subota: Nedelišće–Centrometal 4:0, Podturen–Dinamo (P) 2:0, Mladost Komet–Sloga (Š) 1:1,Graničar (K)–Bratstvo (SV) 5:4.

BSK je bio siguran protiv Draškovca

1. MEĐIMURSKA LIGA

Spartak–Polet (P) 2:1, Strahoninec–Sokol 2:5, Kraljevčan 38–Venera PMP 0:1, Trnava –Plavi 2:1, Zasadbreg 77 –Hajduk (B) 4:3.Subota ČSK–Mladost(I) 2:3, Sloga (Č) – Hodošan 1:5, Omladinac(NSR) –Dubravčan 2:1.

Spartak je slavio u derbiju protiv Poleta

2. MEĐIMURSKA LIGA

Omladinac (DS)–Hajduk(Š) 1:3, Vidovčan–Mali Mihaljevec 2:2, Borac PMP–Budućnost (M) 3:1, Drava (DM)–Sloboda (M) 1:1, Jedinstvo (NSnD)–Croatia 0:2, Pobjeda –Drava (K)  5:1. Subota: Sloboda (S) –Mladost (D) 0:1, Pušćine–Radnički 5:1.

Hajduk je slavio na gostovanju

3. MEĐIMURSKA LIGA – SKUPINA A

Borac (DH)–Otok 2:0, Dubrava –Jadran 3:4. Subota: Graničar (N)–Budućnost (P) 3:0, Torpedo –Napredak 3:0.

3. MEĐIMURSKA LIGA – SKUPINA B

Dinamo (Ž)–Šenkovec 1:2,Omladinac (M)–Parag 6:1. Subota: Mura–Trnovec 7:0, Bratstvo (P)–Donji Koncovčak 1:2.