Rukomet: Međimurje poraženo u Varaždinu

Nakon jučerašnjeg poraza 47:24 od Marina Kaštele rukometaši Međimurja u Ligi za ostanak nisu imali ni dana odmora i već su danas gostovali kod Varteksa. Varaždinci su slavili 41:25.

Čakovčani jednostavno imaju previše utakmica u malo dana što mlada ekipa vjerojatno jedva preživljava, a ne da bi nešto konkretnije i odigrala.

Varteks je utakmicu otvorio rezultatom 5:0 nakon samo šest minuta igre. Čakovčani se drže na minus pet do 23. minute kada je bilo 15:10. Tada Varteks radi seriju od četiri gola i u 27. minuti je 19:10. Prvi dio domaćin dobiva 21:12.

Prvi dio drugog poluvremena igralo se manje više gol za gol, u 40. minuti rezultat je bio 25:16. U 50. minuti domaćin ima prednost 33:21. Do kraja susreta Varteks mirno privodi utakmicu kraju i slavi rezultatom 41:25.

Međimurje je u srijedu u 4. kolu Lige za ostanak slobodno, a u 5. kolu u srijedu 02. svibnja u Čakovcu dočekuje Dubravu.

U 3. HRL sjever za rukometašice Čakovec je danas poražen kod druge ekipe Koke 37:29.