Rukomet: Međimurje poraženo 47:24 od Marina Kaštele

U zaostalom susretu Lige za ostanak rukometne Premijer lige Međimurje je poraženo od Marina Kaštele 47:24. Susret je počeo u podne jer je tako odgovaralo Čakovčanima koji su jučer igrali utakmice kadetske lige u Imotskom.

U prvom dijelu Međimurje se odlično držalo. U 26. minuti bilo je 16:16. Prvi dio završio je 20:17. U drugom poluvremenu Čakovčani su očekivano ostali bez daha i već je u 38. minuti Međimurje imalo deset gola manjka pri rezultatu 28:18. U 51. minuti već je bilo 40:20. Marina Kaštela susret mirno privodi kraju za konačni rezultat 47:24. Drugo poluvrijeme je domaćin dobio 27:7.

Domaća ekipa imala je 16 igrača u zapisniku, a Međimurje 12. Marko Petek zabio je 8 golova, Neven Martinčević 7, Petar Sklepić 5, Luka Raguž i Andreas Tomer 2. Matučec je obranio 26 udaraca, a Kovačević jedan. Čakovčani sutra gostuju u Varaždinu.