NOGOMET

NOGOMETNA SUBOTA Venera PMP pobijedila Nedelišće, BSK pobjedom prošao Pribislavec

Donosimo subotnje rezultate

U 19. kolu 1. Međimurske lige Venera PMP priredila je veliko iznenađenje pobijedivši favorizirano Nedelišće 1:0. Pogodak vrijedan pobjede postigao je Hudoletnjak. U Pribislavcu je odigran pred prilično velikim brojem gledatelja susjedski derbi između Poleta i BSK-a.

U prvome dijelu mreže se nisu tresle, da bi u nastavku u 60. minuti Malnar lijepim pogotkom donio minimalnu, ali potpuno zasluženu pobjedu gostima. Dinamo je pobijedio 4:0 Slogu iz Čakovca pogocima Štroka (2) i Gajnika (2).

Graničar je savladao Dubravčan u Donjoj Dubravi rezultatom 2:1. Za Kotoripčane dva pogotka postigao je japanski internacionalac Yu Horike,a za domaćina Klarić s 11 metara. Centrometal je minimalnim rezultatom savladao Slogu iz Štrigove pogotkom Novaka od 70. minute.

Venera PMP – Nedelišće 1:0, Polet (P) – BSK 0:1, Dubravčan – Graničar (K) 1:2, Dinamo (P) – Sloga (Č) 4:0, Centrometal – Sloga (Š) 1:0.

II. MEĐIMURSKA LIGA – A

Subota:

Drava (K) – ČSK 3:1

II. MEĐIMURSKA LIGA – B

Subota:

Plavi – Mura 2:0, Pušćine – Sloboda (S) 0:2, Vučetinec – Trnovec 2:0, Omladinac (M) – Zasadbreg 77 2:7, Hajduk (B) – Pobjeda 1:2.