Nedjeljni jutarnji nogomet: Mladost slavila u Orahovici

U 3. HNL Sjever Mladost iz Preloga slavila je u Orahovici kod Papuka 3:1. Dvostruki strijelac bio je Furundžija, a jedan je gol zabio Hladnik. Mladost je gol primila u posljednjim sekundama utakmice.

U 1. MNL Sloga Čakovec i Trnava odigrali su 2:2. Domaćin je poveo nakon dvadesetak minuta igre. U posljednjem napadu prvog poluvremena Trnava izjednačava iz gužve nakon kornera. U nastavku susretu Sloga zabija gol za 2:1. No Trnava nakon još jednog prekida i ubačaja iz neposredne blizine zabija za 2:2 i vrijedan gostujući bod.

Čukovec ’77 i Pušćine odigrali su 1:1. Domaćin je poveo, a gost izjednačio. Oba gola pala su u prvom poluvremenu.

U 2. MNL istok Graničar je u Novakovcu poražen od Mladosti iz Svete Marije 2:3. Gosti su imali prednost 2:0, no graničar se vraća na 2:2. Mladost je trećim golom ipak došla do sva tri boda.

Fotografije su s jutarnjeg susreta Sloga Čakovec – Trnava Goričan.