Rukomet: Međimurje tako blizu, a tako daleko

U susretu rukometne Premijer lige Međimurje je kod kuće poraženo od Gorice 26:30. Gosti su bolje otvorili susret i poveli nakon 15 minuta 5:10. Do kraja poluvremena Čakovčani su držali priključak i prvi dio završava 13:16.

I u nastavku susreta Gorica je održavala prednost. U 49. minuti gosti imaju 20:25. Čakovčani se bude, odlično pariraju gostima i dolaze na gol zaostatka. U 55. minuti bilo je 25:26.

Na žalost više od toga nije išlo i gosti na kraju slave 26:30.

Marko Petek zabio je 11 golova, Neven Martinčević 5, Dario Horvatić 3, Dominik Mišević i Igor Krajner 2, dok su po jedan gol zabili Petar Sklepić, Nino Kovačić i Marin Marčec. Kovačević je sakupio 9 obrana, a Hajdarović 4.

U 2. ligi za žene Zrinski je pobijedio Đurđevac 32:30. U 3. ligi za žene Čakovec je bio bolji od treće ekipe Podravke 29:24.