Poraz Centrometala, pobjeda košarkaša Međimurja, Kup grada Preloga…

U susretu 1. odbojkaške lige Centrometal je gostovao kod Vukovara. Vukovar je slavio s 3:0, a po setovima je bilo 25:21, 25:14 i 25:23. Više u nastavku.

U košarkaškoj A – 2 ligi Međimurje je pobijedilo Koprivnicu 118:88. Rudar je poražen u Vrbovcu od Petra Zrinskog 96:54.

Na malonogometnom turniru Kupa grada Preloga odigrana su četiri susreta u kojima su postignuti rezultati: Trnava – ČSK 7:6, Naprijed – Otok 6:2, Mladost – Draškovec 5:2 i Čukovec – Galeb 6:4.

Odbojkaši Centrometala poraženi su u Vukovaru u derbi susretu protiv istoimenog domaćina sa 3:0, po setovima 27:25, 25:14 i 25:23. Prvi set počeo je izjednačeno, nakon toga domaći rade par uzastopnih poena i imaju prednost na drugom tehničkom odmoru od 16:12.

Centrometal zatim smanjuje na dva poena zaostatka i tako se ulazi u završnicu. U njoj gosti dolaze do poravnanja pri 23:23. Tad Centrometal ne koristi kontru da pređe u vodstvo. Smečem Tomice Posavca u aut Vukovar na kraju koristi treću set loptu za 27:25. Drugi set izrazito loša igra Centrometala rezultira glatkim gubitkom seta od 25:14.

U trećem setu u igru ulazi Palinkaš, te se Centrometal budi i preuzima kontrolu rezultata u svoje ruke. Imali su igrači črečanskog kluba prednost od 14:9. Lošim prijemom to su prokockali, te se opet ušlo u neizvjesnu završnicu koju je Vukovar dobio 25:23.

Ovim porazom Centrometal je pao na sedmo mjesto prvenstvene ljestvice. U sljedećem kolu domaćini su Zagrebu. Utakmica se igra u subotu, 4. veljače u dvorani SGC Aton sa početkom u 18:00 sati. (JK)