ODBOJKA

KAŠTEL PRIBISLAVEC Sve tri ekipe upisale poraz

Na žalost sve tri ekipe ŽOK Kaštel završile su ovaj vikend porazima.

Najbolju priliku za popravak dojma, imala je druga ekipa Kaštela, koja je otvorila vikend gostujući u Božjakovini protiv ŽOK Brcko. U utakmici koja je bila izjednačena, vodeći u setovima 1:2, u četvrtom setu pri vodstvu 12:22 i čistom slikom uzimanja 3 boda u gostima, dolazi do kopernikanskog obrata. Greška za greškom i tako 12 puta te Brcko izjednačuje i vodi igru u peti set u kojem su naše igračice pod dojmom prethodno izgubljenog seta, mlakom igrom bez nekog značajnijeg otpora, izgubile utakmicu 3:2 (25:19, 23:25, 25:27, 25:22, 15:5). Za utjehu jedan bod ide u Međimurje.

ŽOK Brcko: Josipa Bendra, Lucija Jukić, M. Jukić, Martina Murat, Ana Pavečić, Mia Pavečić, Tea Pavečić (K), D. Slabinjac.
ŽOK Kaštel 2: Doris Bel, Laura Frančić, Katarina Fumić, Iva Hranilović, Azra Jelenić (K), Nika Kamenić, Leda Peršak, Anja Pokrivač, Jelena Remenar, Klara Škvorc, Anja Šmitran, Žana Vuković te trener Marko Obadić.

Negativni niz, nastavlja se u nedjelju, kada treće ekipa, gostujući kod OK Vinica gubi s 3:0 (26:24, 25:13, 25:11).

Posljednja utakmica bila je ona prve ekipe protiv OK Vrbovec, u Vrbovcu. Dvije izjednačene ekipe. Prvi set uzimaju domaćini (25:22). Drugi set uzimaju Kaštelanke (25:27).  Treći i četvrti set uzimaju Vrbovčanke (25:21, 25:15). Lijepa utakmica, dobri navijači i korektno suđenje, ali na žalost bez pobjede.

OK Vrbovec: Marija Adžić, Marija Crnoja, Laura Gradečki, Ivana Jezerčić, Lucija Jukić, Anamarija Kajinić, Ena Dorotea Kulić, Petra Pankretić, Marta Petek, Sara Remenarić, Petra Škrinjarić (K), Anamarija Štimac te trener Žarko Popović.
ŽOK Kaštel: Tia Budiša, Iva Bulović, Ema Frančić (K), Laura Frančić, Iva Hranilović, Azra Jelenić, Dina Sabol, Klara Škvorc, Inka Varga, Mirjam Varga te trener Marko Obadić.