SUBOTNJI REZULTATI Trica Poleta (SMnM) za nova tri boda, poraz Rudara, Omladinac (NSR) bolji od Međimurca

Tijekom subote odigrano je jedanaest nogometnih utakmica.

U Svetom Martinu na Muri Polet je bio domaćin Graničaru iz Đurđevca. Golovima Mezge u 8. minuti, Brezovca u 28. i Barata u 34. minuti naša ekipa povela je 3:0, a gosti su preko Rukavine u 43. minuti smanjili na 3:1 i to je rezultat prvog dijela. U drugom dijelu mreže miruju i domaćin bilježi nova tri boda.

Tri gola za tri boda Poleta (SMnM)

U Virju je Podravac bio bolji od Rudara 2:1. Poluvrijeme je bilo 2:0, a u nastavku je ekipa iz Murskog Središća uspjela tek smanjiti.

3. HNL sjever: subota Polet (SMnM) – Graničar (Đurđevac) 3:1, Podravac – Rudar 2:1.

4. liga: Omladinac (NSR) bolji od Međimurca, poraz Nedelišća

U Novom Selu Rok Omladinac je pobijedio Međimurca 4:2. Poluvrijeme je bilo 3:1. Strijelci za Omladnac bili su Kioto, Drk, Meglić i Toplek, a za Međimurec Treska i Kos.

U međimurskom ogledu pobjeda Omladinca (NSR)

Ivančica je pobijedila Nedelišće 2:1. Poluvrijeme je bilo 0:0. U 67. minuti domaćin je poveo 1:0. Kirić ubrzo vraća na 1:1, a pet minuta prije kraja domaćin realizira kazneni udarac za 2:1.

4. liga: subota Omladinac (NSR) – Međimurec 4:2, Ivančica – Nedelišće 2:1, nedjelja u 10:00 sati Sloga (Č) – Mladost (SM), u 14:00 sati Dinamo (D) – Zelengaj, Dubravka Zagorac – Mladost Komet, Nedeljanec – Dinamo (P), Jalžabet – Bednja

1. ŽNL: Galeb slavio u Štrigovi

Sloga (Š) je poražena od Galeba 3:4. Poluvrijeme je bilo 3:3, a gosti jednim golom u nastavku dolaze do sva tri boda.

Hodošan je bio bolji od Trnovca 2:1. Poluvrijeme je bilo 1:0. U nastavku je 2:0 pa gosti smanjuju na 2:1.

Centrometal je bio bolji u susjedskom derbiju od Jedinstva (GM) 3:1. Poluvrijeme je bilo 3:0. Domaćin u nastavku nije realizirao kazneni udarac.

1. ŽNL: subota Sloga (Š) – Galeb 3:4, Hodošan – Trnovec 2:1, Centrometal – Jedinstvo (GM) 3:1, nedjelja u 14:00 sati Bratstvo (J) – Podturen, Trnava – Spartak, BSK – Graničar (K), Naprijed – Dubravčan, Kraljevčan 38 – Polet (P) /u Palinovcu/.

2. ŽNL – skupina A: nedjelja u 14:00 sati Jadran – Croatia, ČSK – Drava (DM), Radnički – Bratstvo (P), Omladinac (DS) – Borac (DH), Draškovec-Geothermae – Mladost (D), Borac PMP – Mladost (I), Budućnost (P) – Međimurje-Čakovec. Vidovčan je slobodan.

2. ŽNL – skupina B: Tri tijesna rezultata

U Brezju poraz Hajduka od Pobjede 3:4. Poluvrijeme je bilo 1:2. U nastavku gosti imaju 1:3 pa se Brezovčani vraćaju na 3:3. No Pobjeda je uporna i još jednim golom ipak dolazi do sva tri boda.

Bratstvo (SV) je gubilo pa pobijedilo

U Savskoj Vesi pobjeda Bratstva preokretom nad Slobodom (S) 2:1. Slakovčani su dobili prvo poluvrijeme 0:1, a s dva gola u nastavku domaćin dolazi do pobjede. Vučetinec je pobijedio Muru 4:3.

Pobjeda Vučetinca u golijadi

2. ŽNL – skupina B: subota Hajduk (B) – Pobjeda 3:4, Bratstvo (SV) – Sloboda (S) 2:1, Vučetinec – Mura 4:3, nedjelja u 14:00 sati Zasadbreg 77 – Hajduk (Š), Mali Mihaljevec – Plavi (Pek.), Sloboda (M) – Donji Koncovčak, Strahoninec – Budućnost (M), Sokol – Venera PMP. Omladinac (M) je slobodan.

3. ŽNL: Torpedu gostujući bodovi

U Gornjem Kraljevcu su igrali Napredak i Torpedo. Minimalnom pobjedom 1:2 gosti dolaze do sva tri boda.

3. ŽNL: subota Napredak – Torpedo 1:2, nedjelja u 14:00 sati Dinamo (Ž) – Graničar (N), Dubrava – Mladost (S), Jedinstvo (NSnD) – Drava (K), Parag – Otok /u Otoku/.