KAŠTELANKE sigurne protiv Štrigove

U dvorani OŠ Belica odigrana je utakmica 7. kola 2. A odbojkaške lige centar između ŽOK Kaštel Pribislavec i ŽOK Štrigova.

Međimurski derbi dobile su Kaštelanke 3:0. Cijeli susret protekao je u odličnoj igri Kaštelanki i sva tri seta osvojile su bez većih problema. U prvom setu od početka Kaštelanke vode cijeli set i osvajaju 25:18. Drugi set dominiraju uz odličan servis i osvajaju s 25:21. I treći set je pripao Kaštelankama 25:18.

Susret je protekao u velikoj podršci navijača ŽOK Kaštela, ali i gostujućih navijača, a poslije sedam kola Kaštelanke su vodeći sastav lige, imaju šest pobjeda uz jedan poraz, osvojeni 17 bodova i set razlika 20:7. Štrigova je 7. sa 6 bodova, a Nedelišće Elting 8. s 3 boda.

Sljedeći susret ŽOK Kaštel Pribislavec domaćin je u nedjelju 10. prosinca OK Brcko. Štrigova će gostovati kod Bjelovara, a Nedelišće Elting kod Čazme.

ŽOK Kaštel: Dina Šestan, Mirjam Varga, Željka Obadić, Matea Knezić,Inka Varga, Ema Frančić, Mailinda Vnuk, Mateja Posavec, Iva Bulović, Darina Ivačić, Tija Budiša, Mirna Kamenić. Trener Marko Obadić.
ŽOK Štrigova: Paula Pufer, Elena Stanković, Leonarda Zadravec, Josipa Krumpić, Tiara Žibek, Magdalena Žižek, Monika Lovrek, Ana Stanković. Trener Siniša Stanković.