RUKOMETAŠI PRELOGA uvjerljivi protiv Zagorice

U susretu 5. kola Druge hrvatske rukometne lige sjever Prelog je uvjerljivo pobijedio lidera Zagoricu 24:17. Nakon početnog ispitivanja snaga Prelog je poveo 9:3 i gosti više nisu došli do prigode da previše ugroze vodstvo domaćina. Poluvrijeme je bilo 10:6.

U nastavku drugog dijela je i 10:8, no Prelog bježi na 12:8 pa velikih 18:11 te mirno privodi utakmicu kraju te na kraju slavi 24:17. Prelog u pet susreta ima četiri pobjede i poraz te je s 8 bodova odmah do vodeće Ivančice koja ima bod više. U 6. kolu Prelog u još jednom teškom susretu dočekuje ekipu s vrha ZG Dubravu.

Kod domaćina su najefikasniji bili Krajner s 8 golova, Zadravec 6, D. Bogović 4, Belić i Kočet 2 te po jedan gol za Novaka i P. Bogovića.

U nedjelju u 18:00 sati u međimurskom susretu igraju Čakovec i Nedelišće u dvorani Graditeljske škole u Čakovcu.

U 3. HRL sjever rukometaši Koprivnice pobijedili su Čakovec II 30:16 (18:9). U 3. ligi rukometašica Prelog dočekuje Garešnicu u nedjelju u 16:00 sati, a od 17:00 sati Zrinski II je gost Velikom Trojstvu.