NŠ MEĐIMURJE u Murskoj Soboti i Velikoj Gorici

U subotu je selekcija mlađih pionira NŠ Međimurje, rođenih 2004.g., nastupila na jakom internacionalnom turniru U Murskoj Soboti na kojem je nastupilo 12 nogometnih Škola iz Slovenije, Hrvatske i Srbije. Spomenimo da su na turniru nastupale škole nogometa NK Maribor, NK Varaždin, FC Koper, NK Drava Ptuj, NK Mura Murska Sobota, NK Maribor-Tabor, NK Brinje, NK Planika, Selekcija Prijedor, NK Ilirija te FK Partizan.

Naši momci osvojili su odlično treće mjesto nakon što su u skupini pobijedili prve četiri utakmice te izgubili od kasnijeg finaliste NK Ilirije Ljubljana. U polufinalu su izgubili od FK Partizana, a za treće mjesto pobijedili FC Koper 4:0. Na turniru su nastupili: Kirić Filip, Marton Luka, Ratajec Petar, Lesjak Borna, Mendelski Matija, Batisweiler Borna, Janković Noah, Obadić Nikola, Lukman Karlo, Novak Sebastijan, Krznar Abel, Balić Stjepan, Herman Matija, Vajda Leon, Novak Edo, Balog Dorian, Strahija Petar, a kroz cijeli turnir vodio ih je njihov trener Neven Bujanić.

Protekle nedjelje je naša selekcija vrtića nastupila na turniru u Velikoj Gorici na kojem je nastupilo 16 ekipa i to sve iz odličnih zagrebačkih škola nogometa. Nakon cijelo dnevnog natjecanja uzeli su 4. mjesto iza NK Kustošije, NK Lokomotive i GNK Dinama od kojeg su izgubili tek nakon izvođenja šesteraca.

Na turniru su nastupili: Gelo Ino, Dodlek Viktor, Okreša Andrej, Nomo Nemi Paulo, Šegović Fran, Bistrović Roko, Levačić David, Trupković Matej, Strbad Matija, Kuqi Sebastijan, Pintarić Nik, Mičić Vigo, a kroz cijeli turnir vodio ih je njihov trener Marko Zavrtnik.