SLOGA ČAKOVEC tricom ispratila Nedeljanec

U nedjeljnom prijepodnevnom terminu Sloga Čakovec je u prvom domaćem proljetnom susretu u 17. kolu Međužupanijske nogometne lige Čakovec – Varaždin ugostila Nedeljanec. Sloga je slavila na kraju 3:1.

Poluvrijeme je završilo 1:0 golom Novka u 35. minuti. U nastavku dva gola za domaćine postignuli su kapetan Obadić u 53. minuti i Vugrinec u 75. minuti, dok su gosti došli do počasnog gola u 89. minuti golom Gredelja. Domaćin je došao suvereno do sva tri boda uz još niz propuštenih prigoda.

Svi ostali susreti Međužupanijske nogometne lige Čakovec – Varaždin i županijskih liga Međimurskog nogometnog saveza igraju se od 15:00 sati.

MŽNL: subota Polet (SMnM) – Jalžabet 3:1, Nedelišće – Varteks 0:0, Rudar – Zelengaj 2:1, Podravina – Zadrugar 1:0. Nedjelja Sloga Čakovec – Nedeljanec 3:1, u 15:00 sati Međimurec – Mladost Komet, Novi Marof – Sloboda Slakovec, Plitvica Gojanec – Pušćine.

1. ŽNL: subota Mladost (Pal.) – Trnava 3:0, Hodošan – Dinamo (D) 0:4, Polet (P) – Galeb 1:0. Nedjelja u 15:00 sati: BSK – Mladost (SM), Jedinstvo (GM) – Omladinac (NSR), Sloga (Š) – Centrometal, Mladost (I) – Spartak, Graničar (K) – Naprijed.

2. ŽNL skupina A: subota Bratstvo (SV) – Dubrava 2:0. Nedjelja u 15:00 sati: Jedinstvo (NSD) – Mladost (D), Budućnost (M) – Drava (DM), Strahoninec – Dubravčan, Vidovčan – Dinamo (P), Borac PMP – Croatia, Omladinac (DS) – Podturen, Kraljevčan 38 – ČSK.

2. ŽNL skupina B: subota Vučetinec – Sloboda (M) 3:2, Hajduk Vindija (Š) – Donji Koncovčak 2:1. Nedjelja u 15:00 sati: Zasadbreg 77 – Pobjeda, Omladinac (M) – Sokol, Mura – Hajduk (B), Venera PMP – Mali Mihaljevec, Šenkovec – Bratstvo (J), Trnovec – Plavi (Pek.).