Rukometaši Nedelišća uspješni u Daruvaru

U 2. kolu 3. HRL Sjever RK Nedelišće je gostovao u Daruvaru i pobijedio. Utakmica u kojoj nisu baš briljirale obrane s obje strane. Puno golova, ali za Nedelišće je odlično funkcionirao napad, Sklepić (10), Goričanec (14), Farkaš (9).

Poluvrijeme 18:16 u korist Nedelišća. U nastavku samo povećavanje razlike te konačni rezultat 40:35. Za prvi nastup trenera Buvača odličan start, ali će imati dosta posla da posloži igru u obrani. Slijedeće kolo Nedelišće je domaćin u nedelju 9. listopada u SGC Aton 17 h ekipi Ivanske.

Igrali su golmani K. Obadić, S. Jarni, F. Muršić, igrači J. Trstoglavec, F. Hudin, I. Mrčela (4), M. Radović (3), F. Farkaš (9), L. Sklepić (10), M. Goričanec (14), S. Ranteš. Trener N. Buvač