Poraz Zrinskog, pobjede rukometaša Preloga i Čakovca

U prvom gostujućem susretu u ovom prvenstvu Zrinski je poražen kod Dugog Sela 55 rezultatom 23:18. U prvom poluvremenu igra se uglavnom gol za gol i na poluvremenu je 11:10. Čakovčanke su držale priklučak sve do zadnjih desetak minuta kada je bilo 18:17. Domaće igračice tada odlaze na 20:17 i do kraja susreta nisu dale Čakovčankama prigodu za osvajanje bodova. Na kraju domaća pobjeda 23:18.

Kod Čakovčanki s najviše golova Prevendar i Balić 4, Car 3, Posavec i Resman 2, Brgles, Horvat i Haček 1. Na golu četiri obrane Žvorc i jedna Kozjak. U 4. kolu u Čakovec dolazi Umag.

Poraz Zrinskog

Rukometaši Preloga i Čakovca bili su uspješni u 3. kolu Druge hrvatske lige sjever. Prelog je kod kuće bio bolji od Siska 30:26. Naša ekipa je bolje otvorila susret i na početku je imala 5:1. Poluvrijeme je bilo 18:13. U nastavku Prelog ne ispušta prednost, imao je i osam golova viška i slavi s četiri gola prednosti. Najefikasniji je bio Igor Krajner s 10 golova.

Čakovec je pobijedio kod Ludbrega 28:23. Prvo poluvrijeme igralo se gol za gol i poluvrijeme je 13:12. Slično je u nastavku do 18:18 kada Čakovec bježi na 18:23 i čuva prednost do kraja za pobjedu 23:28. U 4. kolu Čakovec dočekuje Zagoricu, a Prelog je gost Petrinji.

U 3. ligi u nedjelju u 13:00 sati Čakovec 2 dočekuje Ivančicu 2, a Nedelišće od 17:00 sati gostuje kod Daruvara.