Karatistima Globusa 42 medalje na Cro Cupu

U subotu u Nedelišću u Sportskoj dvorani Aton, održan je 11. po redu karate turnir CRO CUP na kojem je nastupilo 326 natjecatelja iz 31 kluba i 4 države (Mađarska, Slovenija, BiH, Hrvatska). Na turniru su nastupili i karatisti Globusa iz Čakovca te u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji ostvarili veliki uspjeh s osvojene 42 medalje, od čega 16 zlatnih, 16 srebrnih i 10 brončanih. S ostvarenim rezultatima Karate Klub Globus premoćno je osvojio 1. mjesto u ukupnom poretku klubova.

Medalje za Karate klub Globus su osvojili:

1 .mjesto osvojili su: Pablo Koren, Leon Molnar, Raina Špoljarić, Goran Mihalković, Tea-Lena Špoljarić, Andreja Fegeš, Petar Slukić, Emili Beti, Nikola Topličanec, Josip Slukić, Tea-Lena Špoljarić, Elena Kečkeš, Kumite Team Globus učenici, Kumite Team Globus ml. kadeti, Kata Team Globus ml. kadeti, Kata Team Globus ml. kadetkinje,

2. mjesto osvojili su: Noa Molnar, Raina Špoljarić, Luka Novak, Sven Kraus, Filip Zadravec, Dora Mišak, Tea-Lena Špoljarić, Kristian Topličanec, Andreja Fegeš, Lovro Farkaš, Nikola Topličanec, Kristian Topličanec, Josip Slukić, Josip Francki-Novak, Teo Kečkeš, Kumite Team Globus učenice,

3. mjesto osvojili su: Petar Slukić, Noa Višnjić, Sven Kraus, Ivan Krišto, David Vuković, Emili Beti, Samantha Berdin, Ana M. Fernandez, Lovro Farkaš, Samantha Berdin.

Natjecatelje su na natjecanju vodili treneri Mladen Vizinger i Dejan Slukić.