Pobjeda rukometaša Nedelišća u nastavku prvenstva

U nastavku proljetnog prvenstva 3. HRL Sjever rukometaši Nedelišća na svojem su terenu u SGC Aton ove nedjelje pobijedili ekipu Concordije iz Lepoglave 32:20, poluvrijeme 16:9. Utakmica neizvjesna samo u prvih nekoliko minuta. Nakon vodstva 8:3 razlika se održavala i povećavala sve do poluvremena kad rezutat iznosi 16:9 u korist domaćina.

Drugi dio utakmice preslika prvog gdje se skoro svi igrači upisuju u listu strijelaca. Dobra obrana te efikasna krila u napadu (Srnec i Prekupec oba po 5 golova) daju na kraju rezultat 32:20. Nedelišće je i dalje na drugom mjestu sa zaostatkom od četiri boda iza prvoplasiranog Trnovca. U slijedećem kolu igrači Nedelišća su slobodni.

Protiv Concorije igrali su: golmani Paler, Obadić, igrači Radiković ( 2 ), Goričanec ( 6 ), Bratković ( 1 ), Srnec ( 5 ), Prekupec ( 5 ), Potočnjak ( 1 ), Bralić ( 1 ), Radović, Farkaš ( 2 ), Blagus ( 4 ), Bedić ( 1 ), Tkalčec ( 2 ), Goričanec M. ( 2 ), Zebec, trener – Matija Kraljić.