Uvjerljivi rukometaši Čakovca

U susretu 2. HRL sjever rukometaši Čakovca pobijedili su Ludbreg 35:20. Prvi pogodak ekipe Ludbrega postignut tek u 10. minuti bio je jasan pokazatelj načina na koji je momčad Čakovca ‘ušla’ u utakmicu 13. kola. Tradicionalno neugodan suparnik, pojačan Žnidarićem i Rodikom imao je puno problema s kompaktnom, maksimalno angažiranom obranom domaćina.

Rezultat prvog poluvremena (14:10) mogao je iskazivati i veću razliku da su Čakovčani realizirali više kvalitetno stvorenih prigoda. U nastavku još nemoćniji Ludbrežani i još sigurniji domaćini i utakmica završava s uvjerljivih 35:20 za MRK ‘Čakovec’. Teško gostovanje u Ivancu čeka rukometaše Čakovca u idućem kolu II HRL-sjever.

Sastav MRK ‘Čakovec’: Petek Nikola (5), Petek Marko (4), Belić Mario (6), Balog Igor (2), Sklepić Petar (3), Škrobar Vedran (1), Horvatić Dario (5), Toplek Vjeran (2), Krajner Igor (6), Dvanajščak Bruno, Gradiščaj Filip (1), Sermek Luka (ozlijeđen), Barić Luka (na skijanju) te vratari Marciuš Nikola , Kovačević Benjamin i Horvat Ivan. Trener: Kuček Saša.