Nedjeljni pripremni nogometni susreti

Nakon dva poraza (Sloboda Slakovec 1:3, Međimurje 1:9) ove nedjelje na igralištu Polenke pred oko stotinjak gledatelja uslijedila je prva pobjeda Pobjede u pripremnom periodu. NK Nedelišće, četvrtoplairana momčad međužupanijske lige Čakovec-Varaždin (drugi najefikasniji napad i druga najbolja obrana lige), nije imala odgovor na čvrstu domaću obranu i napadački dvojac Bojan Novak i Miljenko Bistrović koji su bili strijelci u 2:1 pobjedi Pobjede. Hrašćanski sastav bori za viši rang natjecanja u 2. ŽNL skupini B te im je ova pobjeda stigla u pravo vrijeme za povećanje samopouzdanja pred veliku borbu koja je pred njima ovog proljeća.

U Svetoj Mariji pobjeda Mladosti nad Budućnosti iz Podbresta 7:0. Poluvrijeme je bilo 3:0. U Jurovcu je Bratstvo bilo bolje od Mure 6:1. Poluvrijeme je bilo 0:1.

Mladost Sveta Marija – Budućnost Podbrest

Imate li koji nedjeljni rezultat pripremnih nogometnih utakmica možete ga ostaviti u komentaru ili poslati na mail zeljko@emedjimurje.hr.